BRAMY UCHYLNE

PRODUKTY KASS-STAL

FUNKCJA I BEZPIECZEŃSTWO

Rama bramy wykonana jest z ocynkowanych kształtowników zamkniętych, a próg z kształtownika półzamkniętego. Konstrukcja skrzydła bramy - górnej, środkowej i dolnej części - jest stabilna i przystosowana do obciążeń.

Pokrycie składa się z ocynkowanej stali o grubości 0,5 mm, pokrytej poliestrem w jednym z 15 kolorów z palety RAL, z pionowym układem trapezowym T-10. Wszystkie elementy metalowe konstrukcji są ocynkowane, skręcane, z wbudowanym mechanizmem blokującym skrzydło bramy z obu stron.

Brama otwierana jest ręcznie, ale jej płynne działanie zapewnia zastosowanie dobranych sprężyn naciągowych po obu stronach. Zamek działa na kluczyk. Brama jest dostarczana w zestawie montażowym i istnieje możliwość dodania napędu.

Równomierne i płynne otwieranie i zamykanie bramy zapewniają samonastawne rolki i starannie dobrane sprężyny, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania dla Twojej rodziny.

Możliwe jest także ocieplenie i uszczelnienie bramy (zastosowanie paneli PCV od wewnątrz, styropianu o grubości 20 mm oraz uszczelek gumowych), co poprawia izolację termiczną i może znacząco obniżyć koszty ogrzewania.