GARAŻE BLASZANE - WŁOCŁAWEK

KASS-STAL

Kradzieże samochodów, ich części oraz akty wandalizmu to realne zagrożenia, przed którymi nie są bezpieczne żadne pojazdy zaparkowane na otwartej przestrzeni. Bez zabezpieczenia, ryzykujemy znalezienie naszego auta w gorszym stanie niż przed zaparkowaniem. Garaże murowane czy drewniane często wiążą się z wysokimi kosztami i nie zawsze można je wybudować na własnej działce.

Natomiast garaże blaszane oferują wygodniejszą alternatywę. W przypadku mniejszych modeli często nie wymagają one pozwolenia na budowę, a głównym zadaniem właściciela jest przygotowanie odpowiedniego podłoża i zamocowanie garażu na nim. Samochód zabezpieczony w taki sposób jest chroniony przed złodziejami, wandalami, a także przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jak śnieg czy deszcz. Włocławek to jedno z miast, gdzie nasze produkty już służą.

Garaże blaszane są również doskonałe do przechowywania rowerów, opon, kanistrów, części samochodowych, a także przedmiotów niezwiązanych z motoryzacją, takich jak sprzęt ogrodowy czy narzędzia budowlane. Oferujemy więc solidne, uniwersalne i estetycznie wykonane garaże blaszane w przystępnych cenach.