TANIE BLASZAKI KONIN

KASS-STAL

Dla tych, którzy poszukują przystępnej cenowo alternatywy dla garażu murowanego, nasza oferta na pewno spełni Państwa oczekiwania. Konin to tylko jedno z wielu miast, gdzie dostarczamy i montujemy nasze ekonomiczne garaże blaszane. Posiadamy bogate doświadczenie w ich produkcji, co umożliwia nam zapewnienie wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Nasze garaże są projektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów, oferując różnorodność w zakresie konstrukcji, dachu, bramy, rozmiaru, koloru, a nawet jego odcienia.

Dzięki naszemu garażowi Państwa pojazd będzie zabezpieczony przed deszczem, śniegiem i promieniami słonecznymi. Dodatkowo, umożliwia on bezpieczne przechowywanie części zamiennych, opon i różnych akcesoriów, a także rowerów. Na życzenie klienta dostarczamy również garaże z wiatą.

Oferujemy wybór między bramą dwuskrzydłową, otwieraną na boki, a uchylną, otwieraną do góry. Produkujemy także garaże z profili zamkniętych, które wyróżniają się większą stabilnością. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, solidnością i estetycznym wyglądem.